Pag-Novalja - kemp Straško

Weather

Pag-Novalja

Currently, there is no weather information available.

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Ostrov Pag

img00.jpgOstrov Pag je se svou 60 km délkou třetím největším ostrovem Chorvatska. V šedesátých letech minulého století byl ostrov Pag spojen mostem a stal se tak velmi oblíbenou turistickou destinací. Na prosolených pastvinách ostrova Pag tamní pastevci chovají houževnaté ovce, z jejichž mléka vyrábí celosvětově známou specialitu - PAŠKI SIR.

 

Kemp Straško ****

Kemp Straško je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1,5 km. Kemp je rozlehlý a od našich mobilních domů trvá cesta do centra cca 30 min. V sezóně je možnost využít mašinku. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž. Naše mobilhomy jsou cca 100m vzdálené od pláže. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, bistro, 2x market, rybárna, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů, lodí a šlapadel.

Sportovní aktivity v kempu:
Dospělí se mohou těšit na Tai Chi, zumbu, jógu, aqua aerobik nebo karaoke a tanec s živou hudbou v průběhu večerních hodin.
Hosté kempu mají k dispozici sportovní centrum s mnoha vybavením, jako je tenis a badminton, golf, plážový volejbal, posilovna
Veškeré služby sportovního centra jsou pro hosty kempu Straško zcela zdarma!

Zábava:
Letní kino, animační programy,dětský klub, večerní organizovaný program,malá farma s místními domácími zvířaty, bazény

Zdarma:
Internetové připojení (WIFI), aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací.

Kemp získal mnoho ocenění, mezi nimiž je třeba zmínit ocenění Blue Flower Award za nejlepší kemp v Chorvatsku v roce 2011. Od roku 2008 kemp Straško hrdě nosí čtyři hvězdičky.

 

Mapa kempu Straško ke stažení ve velkém formátu