Itálie - Kampánie - Marina di Camerota

Kampánie

img05.jpgKampánie se nachází v oblasti Neapole na Tyrhénském pobřeží, na svazích neapolských Apenin. Nádherné přírodní prostředí, mírné podnebí, členité pobřeží se skalnatými výběžky, historické památky a především čiré moře vytvářejí ideální podmínky pro trávení dovolené všech generací a milovníky potápění. V okolí Kampánie je sopka Vesuv, ostrov Capri, archeologický areál Paestrum, Pompeje a mnoho dalších zajímavých míst.

Villagio delle Sirene

img04.jpgRozlehlý areál Villagio delle Sirene je situován do malebné zátoky s pláží s velmi jemným bílým pískem. Areál nabízí minimarket, restauraci, bar a pizzerii. Rodiny s dětmi využijí dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami. Pro sportovce je k dispozici stolní tenis, posilovna, nebo volejbal. Villagio delle Sirene se skládá z rezidence (třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány) a z dřevěných a zděných bungalovů.Všechny aprtmány a bungalovy jsou standardně vybaveny kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Psi bohužel nejsou akceptováni. Součástí Villagio delle Sirene je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi.

Video z kempu Villagio delle Sirene

 

Marina Di Camerota

img02.jpgSympatické letovisko Marina di Camerota se vyznačuje svou kouzelnou atmosférou. Svou typicky malou rozlohou láká všechny návštěvníky, kteří netouží po velkých zalidněných centrech. Přesto Marina Di Camerota nabízí ve svých úzkých uličkách nepřeberné množství cukráren, kaváren, barů, restaurací a pizzerií. Nezapomenutelným zážitkem je pak večerní procházka po promenádě podél přístavu. Pro svou polohu poblíž národního parku Cilento je okolí letoviska nazýváno "rájem na zemi".

img01.jpg img00.jpg img03.jpg

Villagio delle Sirene mapa


Zvětšit mapu